1785 9101 021
9:00 صبح - 17:00
 

پست استاندارد

آلت تصویر کامل

متن عنوان کامل

ردمی شیائومی از اولین نمایشگر خود برای رایانه‌های شخصی رونمایی کرد

شیائومی از نمایشگر ردمی دیسپلی A1 با برخورداری از مشخصاتی درخورتوجه و برچسب قیمت ۸۳ دلاری رونمایی کرد.

به‌نظر می‌رسد شیائومی پا را از تولید گجت‌های قابل حمل فراتر گذاشته و روی تولید لوازم جانبی کامپیوتر کار می‌کند. برند ردمی که از زیرمجموعه‌های شرکت چینی شیائومی محسوب می‌شود از اولین مانیتور خود برای رایانه‌های شخصی به‌نام ردمی دیسپلی A1 رونمایی کرد.

برای مدتی می‌شود که شیائومی در حال گسترش تنوع محصولات تولیدی برند ردمی است. چندی پیش گفته شد که به‌زودی شاهد معرفی تلویزیون ردمی ایکس خواهیم بود و سپس مشخص شد که شرکت چینی روی لپ‌تاپ‌های جدیدی به‌نام ردمی‌بوک کار می‌کند؛ اما ورود شرکت چینی به بازار لوازم جانبی کامپیوتر سورپرایز جالبی برای طرفداران محصولات این شرکت محسوب می‌شود.

ردمی شیائومی از اولین نمایشگر خود برای رایانه‌های شخصی رونمایی کرد. سعید فراهانی

اصولا شیائومی به تولید محصولاتی با کیفیت بالا و البته برخوردار از برچسب قیمتی اقتصادی معروف است و ورود چنین شرکت بزرگی به بازارهای دیگر ازجمله لوازم جانبی کامپیوتر برای کاربران خوشحال‌کننده خواهد بود.

نمایشگر ردمی دیسپلی A1 شیائومی

نمایشگر تازه‌معرفی‌شده ردمی دیسپلی A1 نیز از فرمول همیشگی شیائومی استفاده می‌کند و با وجود مشخصات سخت‌افزاری نسبتا قابل‌توجه، طراحی ظاهری چشم‌نواز و قیمتی رقابتی را به کاربران ارائه می‌دهد.

از نظر سخت‌افزاری، نمایشگر ردمی دیسپلی A1 دارای پنلی از نوع LCD IPS با ابعاد ۲۳/۸ اینچ است و از رزولوشن ۱،۹۲۰ در ۱،۰۸۰ پیکسل بهره می‌برد. میزان روشنایی ردمی دیسپلی A1 برابر ۲۵۰ نیت عنوان شده و نرخ کنتراست آن به ۱،۰۰۰:۱ می‌رسد.

میزان حاشیه در لبه‌های نمایشگر برابر تنها ۷/۳ میلی‌متر است. حاشیه کم در لبه‌های نمایشگر، ردمی دیسپلی A1 را به گزینه‌ای مناسب برای کاربرانی تبدیل می‌سازد که از چند نمایشگر به‌صورت هم‌زمان استفاده می‌کنند.

نمایشگر ردمی دیسپلی A1 شیائومی / Xiaomi Redmi Display A1

در پنل پشتی نمایشگر درگاه‌های HDMI و VGA قرار دارد تا امکان اتصال نمایشگر به سخت‌افزارهای قدیمی و جدید میسر شود. چنین انتخابی کاملا منطقی به‌نظر می‌رسد؛ زیرا هنوز کاربرانی هستند که از سخت‌افزارهای قدیمی استفاده می‌کنند. آنچه بیش از هر نکته‌ای توجه رسانه‌ها را به ردمی دیسپلی A1 جلب کرده است، برچسب قیمت آن بوده که گفته می‌شود با قیمتی معادل ۸۳ دلار روانه بازار خواهد شد.