1785 9101 021
9:00 صبح - 17:00
 

خدمات

ویژگی های هسته دیجیتال سرویس

خدمات رسانی همیشه وظیفه ماست

ویژگی های هسته دیجیتال سرویس

خدمات مشاوره

در برابر قیمت های متغیر و گاهاً غیرمنصفانه بازار، ما در کنار شما هستیم و همواره در تلاشیم تا کالاهای با کیفیت را با گارانتی معتبر و به نازل ترین قیمت در دسترس شما عزیزان قرار دهیم. در این جا به معنای واقعی کلمه، همیشه حق با شماست.

فروش بی‌واسطه

دیجیتال سرویس نمایندگی رسمی بسیاری از برندهای مطرح جهان را در داخل کشور بر عهده دارد و ضمن ارتباط مستقیم با واردکنندگان رسمی قطعات الکترونیکی، بخش قابل توجهی از نیازهای مشتریان را از طریق سیستم فروش بی‌واسطه برطرف می‌نماید.

خدمات پشتیبانی

مهم ترین خدمات در فروش یک محصول ارائه خدمات پس از فروش می باشد و مهمترین خدمات پس از فروش در قطعات و لوازم جانبی ارائــه پشتیبانـی فنی از محصولات ارائه شده می باشد . این خدمات شامل ارائه راهکـار و روش های مناسب و نوع استفاده از تجهیزات برای عموم می باشد .

تیم تخصصی تعمیرات

تیم تخصصی تعمیرات ایران دیجیتال سرویس کلیه قطعات سیگارهای الکترونیکی روز را دارد و قادر به تعمیر آنها است. تعمیر تیغه حرارتی ، تعویض باطری، تعمیرات و عیب یابی تخصصی مدار دستگاه از موارد اصلی خدمات تعمیرات ماست

فراهم سازی نیاز مشتریانمان

ما می خواهیم اولین انتخاب برای فراهم سازی نیاز مشتریانمان در حوزه تعمیرات، قطعات سیگارهای الکترونیکی و لوازم جانبی IQOS در ایران باشیم. ایران دیجیتال سرویس ارزش های متمایزی برای مشتریان، همكاران و شرکای تجاری اش درکنار رشد پایدار و بالنده ، ایجاد می نماید.

فعالیت در زمینه تعمیرات

ایران دیجیتال سرویس دارای تیم حرفه ای می باشد. که سالیان مدید در این زمینه فعالیت داشته اند و با داشتن تجربه بسیار بالا می توانند در کوتاه ترین زمان ایراد یابی و تعمیرات را انجام دهند.

ما چه کارهایی انجام می دهیم

چرا ما

اعتماد شما به مجموعه دیجیتال سرویس و خدمات آن، راه را برای توسعه کمی و کیفی این خدمات باز نمود تا جایی که از این پس مجموعه خدمات پس از فروش را با نام دیجیتال سرویس همراه با خدماتی متفاوت و گسترده تر، افتخار حضور در کنار شما راخواهد داشت.

تعمیرات تخصصی

تعویض تیغه ایکوس ، تعویض باتری IQOS ، تعمیر تخصصی برد ایکوس

تجمیع خدمات

انجام تعمیرات و تعویض قطعات ایکوس با قطعات اورجینال کمپانی

گارانتی

خدمات متفاوت گارانتی و خدمات پس از فروش با عنوان گارانتی

بروز بودن محصولات

فروش انواع مدل های ایکوس Multi , 3 Duo , 2.4 Plus , lil

پشتیبانی فنی

مهم ترین خدمات در فروش ارائه خدمات پس از فروش می باشد

مشتریان

مشتریان هر مجموعه نشان دهنده کیفیت آن مجموعه می باشند.

دانلود

بروشور

آدرس پست الکترونیکی

[email protected]

شماره تماس

1785 9101 021

خدمات اصلی

درباره خدمات ما

تعمیرات ایکوس

دیجیتال سرویس با دانش روز در زمینه تعمیرات انواع ایکوس می تواند قطعات دستگاه شما را که شامل تیغه ، برد و باتری می شود را با بالاترین کیفت ممکنه تعمیر کند.

تعمیرات انواع IQOS

دیجیتال سرویس دارای تیم حرفه ای می باشد که از آغاز سال تولید در این زمینه فعالیت داشته است و با داشتن تجربه بسیار بالا می تواند در کوتاه ترین زمان ایراد یابی و تعمیرات را انجام دهد.

لوازم جانبی IQOS

تیم فنی دیجیتال سرویس همیشه به عنوان پلی استوار در زمنیه تعمیرات قطعات IQOS با تاریخچه بالا در بازار سیگارهای الکترونیکی فعالیت داشته است.

گارانتی مطمئن

دیجیتال سرویس می تواند قطعات الکترونیکی شما را با بررسی و ارزش گذاری ، گارانتی یک ماهه تا یکساله کند.

خرید کالای دسته دوم

دیجیتال سرویس قطعات دسته دوم شما را با قیمت بسیار مناسب خریداری می کند و در قسمت کالای های دسته دوم سایت با ارزش واقعی کالا به فروش میرساند.

تعویض قطعات شما

یکی دیگر از خدمات دیجیتال سرویس تعویض قطعات شما با قطعات موجود در فروشگاه دیجیتال سرویس می باشد. تا کاربر تا حد امکان ضرر کمتری داشته باشد.

آیا دوست دارید سیستم حرفه ای جمع کنید؟