1785 9101 021
9:00 صبح - 17:00
 

سوالات متداول

پرسش و پاسخ خطاهای IQOS

سوالات متداول خطاهای ایکوس

س 1 ج 1
دلیل خطای چراغ آبی چیست؟
اگر دستگاه باکس مادر مشکل در بخش بلوتوث داشته باشد، این خطا به صورت چراغ چشمک زن در روی باکس مادر است که با خاموش روشن کردن باکس اصلی این خطا بر طرف می شود.
س 2 ج 2
مشکل روشن شدن چراغ قرمز قلم ایکوس چیست؟
دلیل چراغ قرمز روی قلم امکان دارد از چند قسمت مختلف باشد. شکسته شدن تیغه یا ترک برداشتن تیغه حرارتی دستگاه تخلیه کامل باتری قلم ایکوس و در نهایت مشکل چیپ فرمان روی برد دستگاه می باشد.
س 3 ج 3
روشن شدن چراغ قرمز باکس شارژ ایکوس به چه معناست؟
زمانی که قلم داخل دستگاه وجود ندارد و با زدن دکمه روی باکس چراغ قرمز روشن می شود،احتمالا مشکل از چیپ برد باکس شارژ و یا پاره شدن فلت انتهای باکس شارژ است.در برخی موارد امکان تخلیه باتری باکس شارژ می باشد که با خاموش و روشن کردن و یا گذاشتن دستگاه در شارژ به مدت 60 دقیقه مشکل برطرف می شود.
س 4 ج 4
خاموش شدن ناگهانی قلم ایکوس در حین استفاده به چه دلیل است؟
اگر زمان استفاده دستگاه شما به طور پیوسته ناگهان خاموش شود، اولین گزینه احتمالی باتری دستگاه می باشد که نشان دهنده به پایان رسیدن عمر باطری قلم است. البته در صورت ترک خوردن تیغه حرارتی ایکوس، باعث افزایش ولتاژ در زمان مصرف و موجب تخلیه سریع باتری می شود.

مشکلات IQOS پرسش و پاسخ

سوالات متداول درباره خرابی های ایکوس

در بعضی مواقع بعد از وارد کردن سیگار هیتس در قلم دستگاه ،قلم به درستی دود کافی خارج نمی کندو به اصطلاح کام نمی دهد. این امر به چند دلیل اتفاق می افتد 1- استفاده از فیلتر یا سیگار نامرغوب 2- کثیف شدن تیغه قلم ایکوس که به علت تمیز نکردن به موقع تیغه حرارتی،بسته شدن خروجی های تهویه ی هوا در کپ قلم ایجاد می شود.

بله کپ قلم دستگاه دارای عمر مفید می باشد و معمولا بعد از گذشت 6 تا 8 ماه از استفاده حتما باید کپ بالای قلم تعویض گردد.به این دلیل که کپ بالای قلم ایکوس دارای روزنه هایی برای تهویه هوا است که به مرور زمان مسدود می گردند و همین امر باعث درست کار نکردن دستگاه می شود و از طرف دیگر پلاستیک اطراف تیغه نیز به مرور زمان به دلیل گرما نازک و شکننده و سپس آب می شود.

باتری قلم ایکوس دارای عمر 3000 بار شارژ پر و خالی می باشد که در صورت استفاده صحیح قلم شما می توانید تا انتهای 3000 بار از عمر باتری استفاده کنید. برای بالا رفتن عمر باتری توجه داشته باشید حتما از شارژر اورجینال خود دستگاه استفاده کنید زیرا شارژ های موبایل و متفرقه دارای ولتاژ متغیری هستند که در دراز مدت عمر باتری را کم می کنند.

این اتفاق چند دلیل می تواند داشته باشد. یکی از رایج ترین این مشکلات استفاده از شارژر های غیر استاندار است که با قرار دادن قلم در باکس شارژ و خاموش روشن کردن باکس شارژ اصلی این مشکل برطرف می شود. در مورد دیگر امکان دارد قسمت انتهای قلم کثیف شده باشد و قلم برای شارژ مجدد دچار مشکل شود که با تمیز کردن انتهای اتصال طلایی قلم ایکوس مشکل برطرف می شود. مورد بعدی به اتمام رسیدن باتری iqos است.

در بعضی از مواقع باکس شارژ ایکاس دچار مشکلاتی می شود که در بالا به آن اشاره کرده ایم ولی عمر باتری باکس شارژ IQOS بستگی به مدل دستگاه متغیر می باشد. باکس شارژ دستگاه ایکوس 2.4 دارای باتری 1300 میلی آمپر با عمر شارژ 3000 بار و باکس شارژ دستگاه IQOS 3 , 3DUO دارای باتری 1950 میلی آمپری می باشد که قابلیت 5000 بار عمر پر و خالی دارد. در صورت به اتمام رسیدن باتری دستگاه ،دیگر قلم IQOS را شارژ نمی کند.

این اتفاق به دلیل نشتی در قسمت باطری قلم ایکوس می باشد که باید هر چه سریعتر باتری قلم ایکوس تعویض شود. زیرا در صورت تعویض نشدن، امکان نشتی دادن باتری روی برد دستگاه زیاد است که باعث خرابی جدی می شود.

دلیل این اتفاق وارد شدن ضربه یا افتادن قلم ایکوس بر زمین می باشد. در مواقعی هم به علت آب خوردگی، قلم باید تعویض ویبره توسط واحد تعمیرات تخصصی انجام شود.

به 2 دلیل این اتفاق می افتد 1- به اتمام رسیدن عمر باتری قلم IQOS 2- ترک برداشتن تیغه IQOS زمانی که تیغه حرارتی دارای ترک می شود ،جریان مصرفی بسیار بالایی از باتری می کشد و همین امر باعث تسریع در خالی شدن باتری قلم کرده و قلم به سرعت خاموش می شود.

بله .در مجموعه ایران دیجیتال سرویس تمامی قطعات اورجینال و با کیفیت جهت تعمیر برای دستگاه های ایکوس استفاده می شود و دستگاه آیکوس مانند زمان آکبند بدون هیچگونه نقص و ایراد به حالت اول در می آید.

دلیل اصلی کثیف بودن ،کپ بالای قلم می باشد که بخاطر باقی ماندن توتون های سیگار heets مصرف شده از قبل،داخل کپ بالا گیر می کند که همین امر باعث می شود که فیلتر به درستی داخل قلم جای نگیرد.برای تمیز کزدن ابتدا کپ را از قلم جدا کرده و توسط شیی نوک تیز مانند خلال دندان برای منافذ کوچک و گوش پاک کن برای تمیز کردن کلی کپ اقدام به تمیز کردن کنید.می توان از مقداری الکل هم استفاده کرد که روند تمیز کردن بهتر شود.

باید در پاسخ این سوال گفت که اگر واقعا شخصی تمایل به ترک سیگار داشته باشد، این دستگاه بهترین راه برای ترک سیگار می باشد.به این علت که سیگارهای مخصوص ایکوس،دارای توتون صد در صد خالص ساخته شده ،که به ادعای کمپانی فلیپ موریس دارای 3 فیلتر محافظ برای حذف تمامی سموم و مضرات سیگار های معمولی در آن استفاده شده است.از ویژگیهای مهم این سیگار، میزان نیکوتین استاندارد است که باعث کنترل و تعادل بخشیدن به مصرف سیگار روزانه و همچنین نداشتن بوی نامطلوب مانند سیگارهای معمولی در محیط، لباس، بدن و دهان می باشد.

خیر ، زیرا نوع طراحی سیگارهای مخصوص قلم های IQOS متفاوت می باشد. در سیگار های مخصوص هیتس از تنباکوی ورقه ای فشرده استفاده شده که فقط قابل استفاده از طریق تیغه حرارتی روی دستگاه ایکوس قابل استفاده است که دمای 350 درجه برای گرم کردن تنباکو استفاده می شود.

این تفاوت در مدل های گوناگون و سال تولید دستگاه ها با ساختار های متفاوت می باشد که نشان داده است هر چه مدل دستگاه بالاتر و تولید آن جدیدتر باشد،ساخت طراحی کیفیت و همچنین برطرف شدن ایراد تولیدهای قبلی کاملا به چشم می خورد. دستگاه IQOS Mesh سال تولید 2015 - دستگاه 2.4 سال تولید 2016 - دستگاه IQOS 2.4 Plus سال تولید 2017 - دستگاه ایکوس 3 سال تولید 2018 - دستگاه IQOS مولتی سال تولید 2018 - دستگاه IQOS 3 DUO سال تولید 2019 و دستگاه IQOS lil سال تولید 2020 می باشد. اما خریدار نهایتا با انتخاب خود از لحاظ ظاهری و قیمتی یکی از دستگاها را انتخاب میکند.

بله.سیگارهای هیتس در ابتدا بوی خاصی دارند که ممکن است خوشایند همگان قرار نگیرد.اما نکته ی مهم اینجاست که به هیچ عنوان در فضا،محیط،بدن و دهان اثر گذار نیست و باقی نمی ماند.سیگارهای هیتس دارای انواع مختلفی با اسانس های متفاوت است.به طور مثال سیگار برنز نت بوکاکائو- سیگار هیتس امبر نت بو ترکیب پرتقال و نارنج - سیگار هیتس زرد نت بو گندم و لیمو - سیگار هیتس بنفش نت بو تمشک وحشی - سیگار هیتس تورکویز نت بو نعنایی و سیگار نقره ای نت بو خاصی ندارد.

بله سیگارهای هیتس دارای نیکوتین مختلف می باشند که با رنگ بندی مشخص شده اند. هیتس برنز و هیتس قرمز دارای بالاترین سطح نیکوتین می باشند - هیتس نارنجی و هیتس زرد دارای نیکوتین حد وسط می باشند - هیتس بنفش ، هیتس سبز ، هیتس نقره ای دارای نیکوتین لایت می باشند.

اکثر سیگار های هیتس به هیچ عنوان دارای اسانس طمع دهنده نمی باشند و 4 رنگ از سیگار های هیتس دارای طمع می باشند. سیگار هیتس گلد دارای اسانس گل همیشه بهار دارد - هیتس بنفش دارای اسانس تمشک وحشی دارد - هیتس تورکویز اسانس نعنایی دارد و هیتس گرین زینک دارای اسانس لیمو می باشد.

از زمان تولید سیگارهای الکترونیکی در دنیا ،برند های مختلفی در این زمینه فعالیت کرده اند، اما 2 برند مطرح سیگار Heets و سیگار Marlboro می باشند که جز بهترین و با کیفیت ترین سیگارهای تولید شده مخصوص دستگاه های ایکاس معرفی شده اند که در این راستا تاییده وزارت بهداشت جهانی را به خود اختصاص داده اند.

شرکت ایران دیجیتال سرویس به عنوان واحد تخصصی در زمینه ی دستگاه های ایکاس ،می تواند خدمات صفر تا صد تعمیرات حرفه ای را با قطعات کاملا اورجینال در کمترین زمان به شما عزیزان ارائه دهد.

پرسش و پاسخ درباره IQOS

سوالات متداول سیگارهای الکترونیکی

بهترین روش چیره شدن بر سرطان ریه و ترک سیگار با سیگارهای الکترونیکی iqos

اگرچه ایده گرمایش توتون (به جای سوزاندن آن) بیش از دو دهه مطرح شده است، اما پس از سالها تحقیق و توسعه نهایتا محصولی ایجاد شده است که تا به اینجا برای مصرف کنندگان رضایت بخش بوده است.درحال حاضر حدودا 5.9 میلیون نفر از مصرف کنندگان دخانیات در سراسر جهان، رویه مصرف خود را از سیگار معمولی به این سیگار الکترونیکی iqos تغییر داده اند. این روزها بسیاری از مصرف کنندگان دخانیات، به مصرف سیگار الکترونیک روی آورده اند و آن را جایگزین سیگار معمولی کرده اند. سیگار الکترونیک IQOS ضرر کمتری نسبت به سیگارهای معمولی دارد زیرا فاقد آتش و خاکستر است و دودی وارد ریه فرد سیگاری نمی کند. سیگار الکترونیک IQOS سیستمی الکترونیکی دارد و از این طریق توتون فیلترهای سیگار گرم می شود. سیگار IQOS بدون سوزاندن توتون آن را گرم می کند و در حدی توتون را گرم می کند که نیکوتین های موجود در آن را آزاد کند.

مخالفان با سیگار الکترونیکی

در مقابل، مخالفان سیگار برقی دلایلی را در توصیه به وضع محدودیت علیه این محصول مطرح کرده‌اند. به گفته آنان، هنوز پژوهش‌های کافی برای تشخیص زیان احتمالی این محصول صورت نگرفته و تا آن زمان، باید سیگار برقی را یک خطر بهداشتی بالقوه تلقی کرد. آنان همچنین با این نظر که سیگار برقی «واسطه» ترک دخانیات است مخالفت کرده و گفته‌اند که سیگار برقی خود می‌تواند اعتیادآور باشد. برخی از مخالفان سیگار برقی افزوده‌اند که دسترسی افراد غیرسیگاری، به خصوص نوجوانان به این محصول و عادت به استنشاق بخار آن باعث شود که مصرف‌کنندگان به تدریج به استعمال «کالای واقعی» یعنی سیگار کشانده شوند و تمامی تلاش‌ها برای مبارزه با دخانیات را خنثی کنند. در برابر این هشدار، برخی از تولیدکنندگان سیگار برقی محصولاتی را عرضه کرده‌اند که شباهت چندانی به سیگارهای معمولی ندارد.

مزیت استفاده از سیگار الکترونیکی

دستگاه ایکاس یک کالای لوکس شخصی است که علاوه بر طراحی خاص و تنوع در رنگ هایی زیبا و جذاب ، علاقمندان بسیاری را به خود جلب کرده است. دستگاهی که امروزه ، به علت ساختار سیستماتیک و کیفیتی بسیار مرغوب در ساخت فیلتر امکان سلامت بهتر را برای مصرف کنندگان سیگار در تمام دنیا رقم زده است. این دستگاه با کاهش ۹۰ تا ۹۵ درصد از سموم خطرناک و مرگبار سیگارهای معمولی،بدون آتش زدن و با داغ شدن هیتر موجود در دستگاه و همچنین با استفاده از فیلتر های مخصوص با کیفیتی عالی و کم ضرر که فاقد تنگی نفس،خلط و تأثیرات منفی روی تارهای صوتی است ، میزان نیکوتین استاندارد بدن را تأمین کرده و از استفاده مکرر سیگار به طور قاطع جلوگیری می کند.فیلترهایی فوق العاده که زمان استفاده،بوی نامطلوب مانند سیگارهای معمولی را بر محیط لباس بدن و دهان به هیچ وجه بجای نمیگذارد . دستگاه ایکاس بهترین راه برای تعادل بخشیدن به مصرف سیگار روزانه و همچنین پس از مدتی کوتاه ،بهترین کمک برای ترک سیگار است.محصولی شناخته شده و بی نظیر در دنیا از کمپانی فیلیپ موریس

روش استفاده از سیگار IQOS

سیگارهای الکترونیکی ایکاس در مدل های گوناگون طراحی شده که عمده ترین آنها دارای یک کیس و قلم مجزا می باشد. برای استفاده از دستگاه ابتدا قلم را داخل کیس گذاشته و به مدت یک ساعت باید اجازه داد که دستگاه فول شارژ شود. کلید روی کیس همراه با چراغ هایی که در کنار آن قرار دارند، گوبای وضعیت شارژ دستگاه بوده و می توان از طریق آن متوجه میزان شارژ و وضعیت دستگاه شد.همچنین در زمان هایی که از شارژرهای مختلف غیر از شارژر اصلی دستگاه استفاده شود ، دستگاه نیاز به ریست خواهد داشت که با نگاه داشتن دکمه ی روی کیس به مدت 10 ثانیه عمل ریست برای دستگاه انجام میشود. برای کشیدن سیگار و استفاده از قلم ، می بایست ابتدا دکمه ی روی قلم را فشار داده و با اولین ویبره قلم روشن شده و آماده گذاشتن فیلتر در قلم می باشد. با زدن دومین ویبره ، امکان کشیدن سیگار فراهم می شود و سپس در انتها با زدن سومین ویبره ، آلارم اتمام سیگار داده می شود که در نهایت 2 پک از سیگار باقی مانده و فیلتر تمام می شود. بعد از تمام شدن فیلتر برای بیرون کشیدن آن ، توسط 2 انگشت کپ بالا را به سمت بالا هدایت کرده و فیلتر از آن خارج می شود. باید توجه داشت که بعد از هر بار استفاده از قلم آن را در کیس قرار داد. هر دستگاه آیکاس با یک ساعت فول شارژ ، 24 ساعت قابل استفاده بین 20 تا 40 فیلترمی باشد.

معرفی سيگارهای HEETS&MARLBORO

سيگارها ی هیتس و مارلبورو با ظاهري كاملا متفاوت از آنچه که تاکنون توسط شركت فيليپ موريس ارائه شده ، روانه بازار گردیده كه انحصارا فقط براي دستگاه هاي ايكوس مورد استفاده مي باشد و هیچگونه شباهتی با سیگارهای معمولی چه در ساخت و چه در نحوه ی استفاده ندارد.نكات متمايز كننده اين سيگارها ، ١ .مرغوب بودن و كيفيت عالي توتون ٢. نداشتن مضرات سیگار معمولی مانند گوگرد سوختن کاغذ و تمامی مواد شیمیایی خطرناک سيگار و ساختاری فوق العاده با سه لایه ی محافذ فیلترهای هیتس و مارلبورو ٣.آزار ندیدن اطرافیان از بو و دود ناشی از سیگار و همچنین استفاده در محیط در بسته، بدون بجای ماندن بوی نامطبوع 4.تعادل بخشیدن و کنترل ساختار حرفه ای دستگاه در هر بار سیگار کشیدن، ٥.تنوع در رنگها و قابلیت سبک و سنگینی میزان نیکوتین نسبت به مصرف هر فرد. سيگارهای هیتس و مارلبورو انتخابی عالی است که در بین مصرف کنندگان سیگار در دنیا رضایت و تمایل چشم گیری را به خود اختصاص داده است و هم اکنون در بسیاری از کشورها به بازار عرضه و قابل استفاده می باشد.