1785 9101 021
9:00 صبح - 17:00
 

درباره ما

بیشتر بدانید

درباره دیجیتال سرویس

دیجیتال سرویس مفتخر است که اعلام نماید، با بهره گیری از تخصص و تجربه فرزندان این مرز و بوم در قالب مدیران خود در حوزه سیگار های الکترونیکی ، اولین و کاملترین سرویسهای موجود در بخش فروش قطعات , پشتیبانی و آموزش را ارائه می نماید.

شرح معموریت

دیجیتال سرویس همیشه سعی برآن دارد تا بروزترین خدمات و جدیدترین محصولات ( IQOS و لوازم جانبی ) را در اختیار تمامی مشتریان خود قرار دهد.

ما جهانی هستیم

دیجیتال سرویس دارای چندین دفتر در نقاط مختلف دنیا می باشد. ( چین ، ژاپن ، اروپا ، دبی ) از این رو ما همیشه پیشگام بروزترین متدهای تعمیرات و فروش قطعات هستیم.

ما کی هستیم

دیجیتال سرویس فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ در زمینه فروش و تعمیرات تجهیزات کامپیوتر و کنسول بازی آغاز نموده است.و همیشه سعی بر راضی نگاه داشتن مشتریان خود دارد.

دستاوردهای ما

یک از دست آوردهای دیجیتال سرویس خدمات سریع با پایین ترین قیمت ممکنه و بروز بودن کالای های قابل فروش با قیمت های چشمگیر می باشد.

موفق به کسب جوایز
مشتریان راضی
پاسخ به سوال
فروش کالا با رضایت
ساعت کار

از زبان مشتریان

مشتریان ما چه می گویند؟

وب سایت دیجیتال سرویس از لحاظ موجودی کالا در قسمت فروشگاه عالی هست و کلیه کالا ها با قیمت های بسیار مناسب و توضیحات کامل در فروشگاه درج شده
رضا محمدی

رضا محمدی

کاربر سایت
پشتبانی بسیار عالی و گارانتی معتبر واقعاً ممنونم
پریسا امامی

پریسا امامی

کاربر سایت
یک از بزرگترین نقاط وب سایت دیجیتال سرویس قیمت های بسیار خوب و مناسب است که با تفاوت زیادی در بازار میشه حس کرد.
سامان شاه وردی

سامان شاه وردی

کاربر سایت
یک مرجع بزرگ و کامل از تجهیزات شبکه و قطعات کامپیوتر که همیشه بهترین برند ها با کیفت ها را معرفی میکند.
زهره مقصودی

زهره مقصودی

کاربر سایت

مطالعه بیشتر

زندگی دیجیتال

تجربه زندگی دیجیتال به بشر ثابت کرده که دیگر نمیتوان عمر گرانبها را برای کارهای روزمره از جمله خرید کالاهای مورد نیاز هدر داد، چرا که امروزه با چند کلیک از هر مکان و در هر زمان میتوان کالای مورد نظر را به راحتی و در محیطی امن تهیه کرد. مجموعه دیجیتال سرویس با فروش دستگاهای ایکوس ، ایکوس مولتی ، ایکوس 3 duo ، ایکوس 2.4 پلاس و سایر اقلام موجود کار خود را آغاز نموده که بعد از موفقیت و جلب رضایت مشتریان، مدیریت محترم تصمیم به خدمت رسانی به تمام هموطنان عزیز در جای جای ایران عزیزمان داشته

رضایتمندی مشتریان
بهبود در ارائه خدمات
پشتیبانی
طراحی و اجرا
گارانتی

امروز گارانتی و ارائه خدمات پس از فروش یک محصول هم سطح با کیفیت آن محصول می باشد . از آنجا که محصولات الکترونیکی و الکتریکی همواره در معرض آسیب های ناخواسته می باشند ،دیجیتال سرویس با ارائه گارانتی معتبر اصلی ، این دغدغه را مرتفع نموده است .

مهم ترین خدمات در فروش یک محصول ارائه خدمات پس از فروش می باشد و مهمترین خدمات پس از فروش در تجهیـزات الکترونیکی شامل پشتیبانـی فنی از محصولات ارائه شده می باشد . این خدمات شامل ارائه راهکـار و روش های مناسب و نوع استفاده از تجهیزات می باشد .

دیدگاه مشاورین مـــا به مشتـری هرگز از منظر در آمـد زایی نبوده است ، بــلکه استمرار رابطــه کاری از طریق ایجــاد ذهنیت مثبت حتـــی در صورت عدم خـرید مشتری ، همیشه سرلوحه کار مشاورین دیجیتال سرویس بوده است .

فرآوانی آری ، کمبود نه ! در بازار جهانی تجارت این یک قانون مهم می باشد به همین منظور سعی برآن شـده است تـــا در انبـــار دیجیتال سرویس ، همیشه محصولات و تجهیزات مورد نیاز بازار تا حد امکان فراهم باشد .